Honorowi Ambasadorowie Spały zwycięzcami 82 Plebiscytu Przeglądu Sportowego

uid_9458e8ac62e3bc3265257152696b80491479992105801_width_960_play_0_pos_0_gs_0_height_540Anita Włodarczyk, Piotr Małachowski, trener Krzysztof Kaliszewski i Tomasz Majewski Honorowi Ambasadorowie Spały zwycięzcami 82 Plebiscytu Przeglądu Sportowego. Nasza rekordzistka świata  zwyciężyła w głosowaniu kibiców . To pierwszy triumf zawodniczki Skry Warszawa w plebiscycie oraz pierwsze od 2000 roku zwycięstwo lekkoatlety w tym prestiżowym wydarzeniu. Trzecie miejsce w głosowaniu zajął Piotr Małachowski wspaniały dyskobol.

Krzysztof Kaliszewski pracujący od ponad 7 lat z Anitą Włodarczyk , który doprowadził naszą mistrzynię m.in. do dwóch medali olimpijskich, został uznany najlepszym trenerem w Polsce.

„Superczempiona”  z rąk Ireny Szewińskiej odebrał dwukrotny medalista olimpijski Tomasz Majewski.

Cała „spalska” społeczność jest ogromnie dumna i życzy Wam dalszych sukcesów sportowych i zawodowych.